Home icon/ O mne

Domáca milovníčka vín

Volám sa Natália Cehláriková a mám celkom úctyhodný vek na založenie vlastného webu či vlastného blogu... Milujem hudbu (aj som ju vyštudovala), knihy, prírodu, moju záhradu, cestovanie a hand-made. Mám 3 veľké deti, štyri vnúčatá a viac ako 30 rokov skvelého a toho istého manžela  a plním si svoje sny.  Moje dlhoročné hobby – víno a všetko, čo s ním súvisí, vyústilo do absolvovania someliérskych kurzov, získania certifikátu someliéra a dnes aj tohto webu.

Aj vy by ste chceli urobiť doma párty, pozvať priateľov, popíjať tento skvelý mok, zajedať domácimi chuťovkami a servírovať tak, aby všetko so všetkým ladilo a chutilo? Chceli by ste sa blysnúť pred známymi a ponúknuť niečo špeciálne? Chcete sa dozvedieť niečo viac o víne, ktoré pijete?

 

Ste na správnom mieste. Budem Vám rozprávať (či vlastne písať), aké víno sa hodí k akému jedlu, aké víno do čoho naliať, aký ponúknuť aperitív či digestív, aké skvelé vína máme na Slovensku... Na jednom mieste nájdete tipy, ako sa stať domácim someliérom, ale rada Vám aj poradím pri výbere vína alebo pripravím špeciálny „vínny lístok“ na Vašu rodinnú oslavu či len malý pokec s priateľmi. Samozrejme aj z našich slovenských vín, ktoré zbožňujem. Predstavím Vám aj menej známe malé slovenské vinárstva, ktoré produkujú fantastické vína a vy o tom ani neviete... Porozprávam Vám o zaujímavých vinárstvach z mojich potuliek po Európe. Podelím sa s Vami o skvelé domáce recepty na chuťovky k vínu či pozoruhodné jedlá, ktoré inde nenájdete.

 

Teším sa na Vás a verím, že tu nájdete veľa užitočných rád a postrehov.

 

Prajem Vám príjemnú exkurziu očarujúcim svetom vína a dobrého jedla.

Neváhajte ma kontatovať!

Prosím vyplňte správne všetky povinné polia! Ďakujeme za vašu správu. Budeme sa jej čo najskôr venovať.